Голова комітету з питань освіти, науки та інновацій Верховної Ради України Сергій Бабак відвідав Донецьку область в рамках робочої поїздки 10 вересня.
Разом із заступником командувача ООС Євгеном Коваленком, заступником голови облдержадміністрації Юлією Костюніною та радником голови облдержадміністрації Тамарою Лук’янчук він побував у Миколаївській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті № 7 та Слов’янській спеціальній школі № 23.
Вихованці Миколаївської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату № 7 продемонстрували уміння різьби по дереву, вишивання бісером та стрічками.
Вихованці Слов’янської спеціальної школи № 23 презентували свій навчальний заклад, свої здобутки у навчанні та творчі здібності.
Народний депутат поспілкувався з педагогами закладів освіти. Діти з особливими освітніми потребами з порушеннями фізичного, розумового розвитку отримують корекційно-розвиткові заняття, що допомагають розвинути здібності та таланти дітей. Гості ознайомилися з матеріально-технічною базою шкіл, обладнанням Нової української школи. Було окреслено перспективи розвитку цих закладів в умовах реформування системи освіти та особливості організації функціонування в умовах адаптивного карантину.
У межах військово-цивільного співробітництва заступником командувача ООС Євгеном Коваленком та офіцером з координації протимінної діяльності штабу ООС Ларисою Радченко передано закладам комплекти навчальної та художньої літератури, теплий одяг, іграшки, солодощі.
На згадку про відвідування гостям вихованці закладів порадували сувеніри, зроблені власноруч.
![](/storage/app/thumbnails/e8f/127/e62/P3090047_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/638/a4d/886/P3080942_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/e1b/6c2/fe5/P3080952_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/f1e/fe0/d17/P3080995_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/fe5/1e2/654/P3080978_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/9da/a7f/5a6/P3090137_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/0e2/d89/a3d/P3090009_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/b1a/793/6df/P3090085_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/997/656/bd2/P3090006_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/650/c8c/671/P3090117_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/469/a3b/219/P3090011_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/78b/799/068/P3090110_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/fad/582/6df/P3090076_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/a97/c86/cda/P3090103_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/821/813/af4/P3090021_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/75b/90f/ed4/P3090126_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/93b/c2f/7d2/P3090115_820x360.jpg)