портал в режимі тестування та наповнення
0 800 507 506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Головні новини Донеччини за день

Опубліковано 21 червня 2024 року, 22:11

🔹За добу станом на ранок 21 червня російські війська 22 рази обстріляли населені пункти Донецької області. Є загиблі та поранені. З лінії фронту евакуйовано 81 людину, у тому числі 13 дітей.

🔸Росія вбила ще двох цивільних на Донеччині. Також є поранені. Вранці ворог скинув керовану авіабомбу по Селидовому. Крім того, є руйнування та пошкодження житла. Влада вкотре закликає не нехтувати евакуацією.

🔹Світло для 17,2 тисяч домівок повернули фахівці ДТЕК Донецькі електромережі. Помешкання були знеструмлені через негоду та обстріли росіян. За добу бригади відновили  електропостачання у 9 населених пунктах.

🔸«Смарагдове місто» продовжує приймати на відпочинок дітей з прифронтових громад. Санаторій розташований у с. Оринин Хмельницької області. Нині там відпочивають 155 хлопчаків і дівчаток з Донеччини. Програма передбачає не лише оздоровлення, а й різного роду активності.

🔹Україна вшанувала Міжнародний день боротьби з сексуальним насильством в умовах конфлікту. Цей день відзначають у світі  19 червня. Встановили його в ООН у 2008 році.  З цієї нагоди, у територіальних громадах Донеччини відбулась інформаційно-просвітницька компанія «Все, що треба знати про СНПК».