портал в режимі тестування та наповнення
0 800 507 506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Головні новини Донеччини за день

Опубліковано 05 грудня 2024 року, 20:44

🔹Оперативна ситуація по Донецькій області станом на ранок 5 грудня: без жертв, але є поранені. На загал, четверо людей. Всього за добу росіяни 9 разів обстріляли населені пункти регіону. З лінії фронту евакуйовано 237 людей, у тому числі 13 дітей.

🔸43 мільйони гривень спрямували з обласного бюджету на допомогу українським захисникам. Підрозділи ЗСУ використають ці кошти для придбання БПЛА, FPV-дронів та засобів РЕБ.

🔹Жителям прифронтових сіл Комарської громади привезли портативні газові плити. Саме ця допомога надасть змогу полегшити приготування їжі без світла.

🔸Вадим Філашкін взяв участь у відкритті фотовиставки «Обличчя спротиву» присвяченій до Дня Збройних Сил України. Виставка містить 65 портретів та історії військовослужбовців. На світлинах представлені наші захисники та захисниці, які самовіддано боронять українські землі та народ.

🔹До кінця року 169 сімей ветеранів з числа внутрішньо переміщених осіб отримають кошти на придбання житла. Це стало можливим завдяки ініціативі Президента України та Міністерства у справах ветеранів України. Загальна сума коштів, яку додатково отримала Донеччина для придбання житла, складає 376,7 мільйонів гривень.

🔸Святковий марафон: у «Смарагдовому місті» відкрилась Резиденція святого Миколая. Казкові персонажі, ігри, руханки та інтерактиви наповнили день радістю, сміхом і теплом. А далі — святковий тижневий марафон.