портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506, 0954633565
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Громади Донеччини отримали нову комунальну техніку

Опубліковано 29 квітня 2024 року, 18:44

Першу партію з 12 самоскидів отримали сьогодні територіальні громади Краматорського, Покровського та Волноваського району Донецької області. Нова вантажна техніка призначена для збору й транспортування побутових відходів та відходів, що утворились у зв’язку з пошкодженням чи руйнуванням будівель внаслідок бойових дій.

Ключі від самоскидів представникам громад вручив директор департаменту екології та природних ресурсів Донецької обласної державної адміністрації Сергій Натрус. 

«Придбана техніка має багатофункціональне оснащення, зможе виконувати широкий спектр робіт в територіальних громадах, направлений на розчищення територій від несанкціонованих сміттєзвалищ, відходів від руйнувань та демонтажу пошкоджених та зруйнованих споруд, ліквідацію наслідків обстрілів. Раніше громадам були передані чотири навантажувачі», - зазначив Сергій Натрус.

Директор департаменту також підкреслив, що, зважаючи на невідкладні потреби громад щодо управління побутовими відходами та вирішення інших нагальних питань, Донецька облдержадміністрація, обласна військова адміністрація й надалі забезпечуватиме громади сучасною технікою.