Освіта - це найпотужніша зброя у всі часи. Педагоги Лиманщини, не зважаючи на виклики війни, працюють заради дітей у будь-яких умовах. У Лиманській міській територіальній громаді, що деокупована, всього залишилося 364 здобувачі освіти. З метою забезпечення освітнього процесу та для здійснення консультативної роботи з учнями та батьками розпочали роботу 10 освітніх консультаційних пунктів, де охоплено освітніми послугами 299 дітей, повідомляє департамент освіти і науки облдержадміністрації.
Олександр Миколайович Погорєлов, учитель української мови та літератури Шандриголівської школи І-ІІІ ступенів, облаштував у своєму будинку освітньо-консультаційний пункт для дітей, що залишились в с. Шандриголове. В селі, де дуже багато руйнувань, будинок вчителя «підлатали», обладнали кімнату під клас, парти принесли зі школи, наочні матеріали розвісили на стінах. Діти із великим задоволенням та цікавістю приходять на заняття, одержують підручники, отримують не тільки освітні послуги, а й психологічну підтримку, якої вони дуже потребують. Всього відвідують освітньо-консультаційний пункт 10 учнів. Окрему увагу педагог надає старшокласникам та випускникам, яким необхідно підготуватись до зовнішнього незалежного оцінювання.
А на деокупованій території Святогірської міської територіальної громади знаходиться 72 здобувачі освіти. Наразі працюють 2 освітніх консультаційних пунктів, де охоплено освітніми послугами 31 дитина.
Робота щодо відкриття пунктів у деокупованих громадах триває. Тримаймо освітянський фронт!
За матеріалами департаменту освіти і науки облдержадміністрації