Сьогодні в.о. голови Донецької обласної військової адміністрації Ігор Мороз відзначив волонтерів Благодійної організації «Global Empowerment Mission» - «GEM» в Україні, які докладають чималих зусиль для зміцнення української державності.
"Волонтери - люди з відкритим серцем, готові завжди прийти на допомогу. Щиро вдячний всім благодійним організаціям за підтримку Донеччини та її мешканців", - зауважив Ігор Мороз.
За його словами, одна з таких - це «Global Empowerment Mission» - «GEM» в Україні, яка під час повномасштабного вторгнення російських окупаційних військ неодноразово допомагала з організацією та доставкою гуманітарної допомоги для потреб населення регіону в партнерстві з Howard G BUFFETT Fondation (HGBF).
В. о. голови Донецької ОВА вручив подяки Донецької облдержадміністрації волонтеру організації Віктору Шотропі та всьому колективу Благодійної організації «Global Empowerment Mission» - «GEM» в Україні.
![](/storage/app/thumbnails/859/f1f/f4d/402085657_122139027332028701_608952889258639610_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/899/d57/8db/img1522-1_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/57d/9a5/fcd/401834147_122139027206028701_4622961536997784952_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/57c/da6/268/401608313_122139027296028701_1354002790428293887_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/528/4f7/3f9/401851206_122139027350028701_3144228145086062062_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/8d0/5a4/1a9/402079680_122139027416028701_8706123574777551075_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/b1d/7b1/c4c/402038667_122139027368028701_5162363271850843898_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/142/993/c2b/402096486_122139027392028701_7472983063914007231_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/975/f98/175/402110930_122139027404028701_4671165725582370520_n_820x360.jpg)