Виконуючий обов'язки голови Донецької облдержадміністрації, начальника обласної військової адміністрації Ігор Мороз сьогодні вручив державні і відомчі нагороди ліквідаторам наслідків ворожого удару по Карлівському водосховищу.
Відзнаку Президента України «За оборону України» отримали машиністи екскаватора Андрій Котлов і Віктор Чугунний.
Від Донецької облдержадміністрації двоє людей нагороджені годинником, двоє — Почесною грамотою, ще дев'ятеро — Подякою.
- Бути на своєму місці у моменти складних викликів — це завжди гідний вчинок. І кожен із нагороджених гідний своєї відзнаки, - наголосив Ігор Мороз. - Дякую всім, хто на своєму полі роботи докладає всіх зусиль, щоб подолати наслідки російського вторгнення.
Працюємо разом для Перемоги!
![](/storage/app/thumbnails/b7c/4bb/faa/392952995_122129871482028701_1899290697908246588_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/9cf/b46/3fb/391523327_122129871608028701_2910548491455518649_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/18f/346/d80/392928336_122129872142028701_1136823112160700271_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/c71/e11/59b/392922877_122129872154028701_5353135641513236293_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/18e/ff5/84a/392828999_122129872166028701_3044316770060229362_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/143/0b1/1f6/392893368_122129872220028701_723072818271918568_n_820x360.jpg)