Сьогодні, 5 грудня, на честь Міжнародного дня волонтера, в.о. голови Донецької ОДА Ігор Мороз вручив подяки волонтерам Донеччини.
«Це дійсно мужні, чесні та віддані своїй державі люди. Гуманітарна допомога для цивільних мешканців, спорядження, дрони і засоби зв'язку для військових, лікування та реабілітація людей, які постраждали від російської агресії, - роботу волонтерів важко переоцінити», – зазначив очільник області.
Після нагородження він мав неформальну розмову з представниками різних благодійних організацій, де присутні обговорили проблеми та виклики, які стоять перед волонтерським рухом Донеччини. У подальшому планується продовження діалогу для того, щоб волонтери могли максимально ефективно надавати допомогу.
![](/storage/app/thumbnails/006/f5f/1cc/zobrazhennya-whatsapp-data-2023-12-05-o-1323582b080197_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/104/1ce/dd7/zobrazhennya-whatsapp-data-2023-12-05-o-1323559483d650_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/086/30e/694/zobrazhennya-whatsapp-data-2023-12-05-o-132356492c5a53_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/b9e/071/1a3/zobrazhennya-whatsapp-data-2023-12-05-o-1323552c65eed5_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/323/8a4/1c1/whatsapp-data-2023-12-05-o-132358f4e46878_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/af9/dc3/b9c/zobrazhennya-whatsapp-data-2023-12-05-o-132355cbadce29_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/0f2/93f/8bb/zobrazhennya-whatsapp-data-2023-12-05-o-132356293ac419_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/e19/da4/426/zobrazhennya-whatsapp-data-2023-12-05-o-132355e1816926_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/453/0d1/4d8/zobrazhennya-whatsapp-data-2023-12-05-o-1323564b752828_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/828/257/bb0/zobrazhennya-whatsapp-data-2023-12-05-o-132356a31fd089_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/387/70a/9e8/zobrazhennya-whatsapp-data-2023-12-05-o-1323571355f026_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/2f5/042/e6d/zobrazhennya-whatsapp-data-2023-12-05-o-132356ee196a9d_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/abe/143/930/zobrazhennya-whatsapp-data-2023-12-05-o-1323579439cb76_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/66d/2f0/396/zobrazhennya-whatsapp-data-2023-12-05-o-132357af6e0ae1_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/b7c/154/e96/zobrazhennya-whatsapp-data-2023-12-05-o-1323576f176c3f_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/3d0/f21/a43/zobrazhennya-whatsapp-data-2023-12-05-o-132357c21a4721_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/6ce/5be/dc4/zobrazhennya-whatsapp-data-2023-12-05-o-1323580b72b1a2_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/5fe/70e/472/zobrazhennya-whatsapp-data-2023-12-05-o-13235891229716_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/063/20d/5f5/zobrazhennya-whatsapp-data-2023-12-05-o-13235840281058_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/632/425/24d/zobrazhennya-whatsapp-data-2023-12-05-o-13235877b0f37c_820x360.jpg)