Сьогодні у Краматорську заступник Донецької облдержадміністрації Ігор Стокоз зустрівся з представником угорських ЗМІ Ілдіко Еперджесі. Під час зустрічі були обговорені питання життєдіяльності регіону до початку збройного конфлікту на сході України та під час проведення ООС (АТО) та зміни, що відбулись в державних установах під час проведення ООС.
«Війна рано чи пізно закінчиться. Військового шляху вирішення проблеми немає, а є лише дипломатичний. Україна була не готова до війни. Ми були єдині, на чиїй території не було військових конфліктів. До цього були події у Молдові, Вірменії, Грузії. Далі війна прийшла й до нас – спочатку «зелені чоловічки» анексували Крим, потім Росія окупувала Донбас. Точка неповернення настала після Іловайської трагедії, коли українських військових попри всі домовленості підло розстрілювали впритул, а також вели обстріли з території Росії», - наголосив Ігор Стокоз.
Представник угорських ЗМІ подякувала за можливість знову ознайомитися з ситуацією у Донецькій області.
«Ваша країна заслуговує поваги як з боку Угорщини, так і усього Європейського союзу. В Угорщині люди дуже мало знають про війну в Україні. Але вони повинні добре знати, що тут відбувається. Бо це не просто конфлікт, а пряма агресія Росії. Я була до цього на Донбасі, зробила чотири репортажі та з колегами зняли документальний фільм про війну в Україні. Угорців вразило те, що вони побачили», - сказала угорська журналістка Ілдіко Еперджесі.
![](/storage/app/thumbnails/695/1c3/a8e/5be98914807ef621824952_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/343/2be/02e/5be98915905c4044462943_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/6f1/99e/b8d/5be989183a3d3702649708_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/af7/96a/8f1/5be98919df286409846717_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/e17/9d9/669/5be9891be0780855786585_820x360.jpg)