портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Інформація щодо госпіталізованої мешканки Краматорська

Опубліковано 05 березня 2020 року, 18:15

Сьогодні, 5 березня, мешканку Краматорська, яка повернулась з Таіланду було госпіталізовано з симптомами ГРВІ. Відповідно до протоколу та алгоритму дій, лікарі вжили всіх відповідних заходів, ізолювали хвору та взяли біологічний матеріал, який  було направлено о 06:40 до ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України» у м. Київ.

Станом на 18:00 годину діагноз коронавірус у госпіталізованої мешканки Краматорська не підтверджено. Наразі госпіталізована краматорчанка знаходиться під наглядом спеціалістів. Як зазначалося раніше,  вона почуває себе на багато краще. Орієнтовний час проведення дослідження – 6 березня.  «Центр Громадського Здоров’я» МОЗ України робить все можливе, щоб здійснити перевірку у найкоротший термін. Як тільки буде отримано результати аналізів, Донецька ОДА проінформує населення та ЗМІ. Просимо зберігати спокій та довіряти інформації тільки з офіційних джерел. Окрім цього, повідомляємо, що питання щодо коронавірусу знаходиться на особистому контролі голови ОДА Павла Кириленка.

Як повідомлялось раніше, під час брифінгу у ДонОДА, 28 лютого 2020 року,   область повністю готова до будь-якого розвитку ситуації – лікарні обладнані необхідним, підготовані до можливого прийому пацієнтів, лікарі навчені необхідному алгоритму дій. За словами в.о. директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Володимира Колесника, як карантинний заклад хворих буде приймати Мирноградська інфекційна лікарня, а людей, уражених коронавірусом на півночі області зможе прийняти Костянтинівська інфекційна лікарня, на півдні – Маріупольська міська  лікарня №4 та лікарня швидкої допомоги.