портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506, 0954633565
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Комісія Україна – НАТО зустрілась з Першим віце-прем'єр-міністром України - Міністром економіки України Юлією Свириденко

Опубліковано 26 травня 2023 року, 16:18

Комісія Україна – НАТО 25 травня 2023 року провела онлайн-зустріч з Першим віце-прем'єр-міністром України - Міністром економіки України Юлією Свириденко.

Учасники зустрічі обговорили потреби України і плани відбудови на критичному етапі протидії України повномасштабному вторгненню Росії і напередодні саміту НАТО у Вільнюсі, що відбудеться лише за шість тижнів.

Заступник Генерального секретаря НАТО Мірча Джоане нагадав про значну підтримку, яку союзники по НАТО надають Україні, як на двосторонній, так і на багатосторонній основі, і наголосив на обіцянці НАТО підтримувати Україну так довго, скільки буде потрібно. Він підкреслив активну роль НАТО в допомозі Україні перейти від обладнання і доктрин радянських часів на стандарти НАТО і зростаючу оперативну сумісність з НАТО, а також допомогу Україні у доланні фізичних і соціальних наслідків війни.

В рамках Пакету комплексної допомоги, затвердженого на Мадридському саміті минулого року, НАТО вже активно діє в таких сферах, як психологічна реабілітація і реформа системи військових закупівель, а також проєкти гуманітарного розмінування.

Заступник Генерального секретаря наголосив, що ця зустріч допоможе НАТО ще краще узгодити практичну підтримку з потребами України.

*Згідно інформації з сайту https://www.nato.int/cps/uk/natohq/news.htm