24 грудня 2019 року у м. Бахмут відбувся концерт класичної музики. Молодіжний академічний симфоничний оркестр "Слобожанський" (м. Харьків) під керівництвом диригента Кирила Карабиця разом із солістами Даниїлом Австріх (скрипка) і Сергієм Дворніченко (кларнет) виконали фрагмент Симфонії №1 (C-dur) Людвига ван Бетховена.
Після фінального акорду глядачі тривалими оваціями вітали гру чудових музикантів.
![](/storage/app/thumbnails/2af/cde/4cb/1_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/02e/853/18a/2_820x360.jpg)