4 червня вшановують пам’ять дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. Аби віддати належне цим невинним янголяткам, у Бахмутському фаховому коледжі культури і мистецтв імені Івана Карабиця провели концерт-реквієм «Перерване дитинство».
Вихідцям з тимчасово окупованого Бахмута дуже близька ця трагічна тема - дитинство, яке зупинила війна. Дитинство, яке не згадаєш, як найкращі роки свого життя. Дитинство, яке змусило подорослішати раніше. І найгірше - дитинство, яке перервалося небуттям.
Лейтмотивом заходу став вірш Ліни Костенко «Пастораль ХХ сторіччя», який залишився, на жаль, актуальним і у ХХІ столітті. Здобувачі освіти та викладачі коледжу представили на концерті твори мінорного та урочистого забарвлення: прозвучали поезії Ліни Костенко, Максима Рильського, музичні композиції Й.Гайдна, О.Косилової, К.Данькевича, Т.Петриненка тощо. Здобувачі освіти ЦК «Естрадний спів» посилили трагічну ноту концерту виконанням пісень сучасних музикантів-співаків (Середа, Христина Соловій тощо).
Пам’ятаймо, що військові злочини не мають терміну давності. Ніхто не забутий, ніщо не забуте, принаймні для жителів України і всього цивілізованого світу. Віримо, що всіх окупантів, що принесли на нашу землю руйнування, смерть та горе, буде обов’язково покарано.
За інформацією управління культури і туризму облдержадміністрації
![](/storage/app/thumbnails/559/b02/185/31db9a98-7455-426a-be72-dc6382a647fb_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/219/10d/4bb/b7cfbd20-3d5e-4b36-b2f1-0358cc948101_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/0e1/cd3/02d/ac07b52c-a604-4d7b-8d43-564cd7d76d26_820x360.jpg)