До Міжнародного дня Матері-Землі педагоги Донецького обласного еколого-натуралістичного центру провели конкурс «День Землі» серед учнів і вихованців закладів освіти Донеччини.
Упродовж тижня 70 команд - 210 учасників виконували низку завдань за трьома блоками: інтелектуальний, творчий та практичний.
Діти молодшої вікової категорії в режимі онлайн малювали Землю, надаючи їй різних емоцій: хтось малював веселою й квітучою, а хтось – сумною, бо вважає її занадто забрудненою від людської діяльності та воєнних дій.
Учні середньої та старшої вікових груп змагалися у створенні STEM-проєктів, демонструючи макети будови квіток, виготовлених із вторинної сировини, за допомогою графічних редакторів створювали комікси про першоцвіти, а також долучилися до «Місяця Цифрового прибирання».
Підсумки конкурсу будуть оприлюднені 7 травня поточного року на сайті центру: http://www.donoenc.com.ua/protokoly/
![](/storage/app/thumbnails/789/b43/717/photo_2024-04-22_11-59-51_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/bef/2ab/34a/photo2024-04-2211-59-51-8_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/b0c/5c4/43e/photo2024-04-2211-59-51-4_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/7fa/edb/34f/photo2024-04-2211-59-51-2_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/ba3/dec/96c/photo2024-04-2211-59-51-3_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/8a1/883/459/photo2024-04-2211-59-51-5_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/b81/307/029/photo2024-04-2211-59-51-6_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/d16/a12/707/photo2024-04-2211-59-51-7_820x360.jpg)