




30 червня заступник голови Донецької облдержадміністрації Олександр Шевченко провів чергове засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення.
Участь у заході взяли керівники структурних підрозділів Донецької облдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади; голова Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Донецькій облдержадміністрації, начальники райдержадміністрацій, представники військових адміністрацій; керівники громадських організацій.
На засіданні учасники обговорили низку важливих питань, зокрема — надання додаткових соціальних гарантій для ветеранів, членів їхніх родин та родин загиблих Захисників і Захисниць України.
На поточний рік громади області передбачили фінансування на надання послуг з санаторно-курортного лікування для цієї категорії громадян на загальну суму 17,1 млн грн для 665 людей.
У межах засідання свої ініціативи щодо організації реабілітації ветеранів представили громадська організація «Табір Максимум» та ПрАТ «Миргородкурорт».
Окрему увагу приділили наданню громадами соціальної послуги догляду евакуйованим мешканцям Донецької області. У регіоні наразі перебуває близько 2,2 тисячі одиноких літніх людей, серед яких — 500 людей з інвалідністю.
Для забезпечення належного догляду військовими адміністраціями населених пунктів Донеччини організовано надання соціальної послуги догляд вдома у безпечніших регіонах України. Загалом таку підтримку вже отримують майже 200 евакуйованих мешканців.
Шахівська та Селидівська військові адміністрації найближчим часом відкриють відділення підтриманого проживання та стаціонарного догляду у Черкаській та Одеській областях.
За підсумками зустрічі ухвалили низку рішень, спрямованих на покращення надання соціальних послуг та подальше посилення підтримки цивільного населення області в умовах воєнного стану.
Координаційний центр продовжує свою роботу над формуванням ефективної системи допомоги громадянам, які постраждали внаслідок бойових дій.




