У Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації відбувся «круглий стіл» у рамках щорічного відкритого конкурсу для дівчат з інвалідністю «Краса без обмежень 2019».
Під час зустрічі директор Департаменту соціального захисту населення ОДА Олена Токарева та її заступники привітали 13 фіналісток конкурсу. Серед них – Ольга Яренчук і Володимир Склянчук з Волинської області, Наталія Давиденко і Юлія Михно з Черкащини, Янап Штапір з Києва, Джульєтта Площнська з Хмельницької області, Євгенія Діхтяр, яка мешкає на Дніпропетровщині, Сергій Орел з Лугансьткої області, Катерина Лорія з Запорізької області. Донецьку область на конкурсі представляють Віктор Шматков і Вікторія Литовченко.
Відкриваючи захід, директор ДРУЦРОІ «Донбас», депутат Краматорської міськради Світлана Фоміна зазначила:
«Хочу висловити подяку директору Департаменту соціального захисту населення Донецької ОДА Олені Токаревій за плідну співпрацю та ініціативу проведення й сприяння організації цього заходу. На сьогоднішньому «круглому столі» ми обговорюватимемо дуже важливі теми й найболючіші проблеми, які хвилюють присутніх.
Сподіваюсь, що всім нам ця важлива інформація стане в нагоді. І ми, своєї черги, розповідатимемо про свій власний досвід вирішення даних питань, про взаємодію закладів та осіб з інвалідністю в тих регіонах, де проживаємо».
Директор Департаменту соціального захисту населення Донецької ОДА Олена Токарева ознайомила присутніх із діяльністю системи соціального захисту населення області, яка охоплює 129 установ і закладів, що діють у 27 містах і районах. 6 800 співробітників працюють у системі СЗН Донецької області, до якої входять різні установи. Це й управління соціального захисту населення, принципи роботи яких базуються нарахування допомоги, нарахування субсидій і надання пільг. Також йдеться про центри надання допомоги для осіб похилого віку та інвалідів, інтернатні заклади, серед яких один - дитячий.
«Загалом установи і заклади соціального захисту опікуються 1,5 мільйонами громадян, які мешкають у Донецькій області, - зазначила Олена Токарева. – Для того, щоб ця система діяла належним чином, в ній працюють висококваліфіковані спеціалісти, у яких має бути добре серце».
Під час зустрічі в Департаменті соціального захисту населення Донецької ОДА відбулося знайомство з учасницями відкритого конкурсу для дівчат з інвалідністю «Краса без обмежень 2019». Кожна з них розповіла про себе та про свої уподобання.
На завершення для учасників зустрічі був проведений інформаційний захід «Забезпечення осіб з інвалідністю та інших осіб технічними та іншими засобами реабілітації».
![](/storage/app/thumbnails/b4b/8d8/0e3/Dep_SZN_Kruglyi_stil4_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/e19/5ba/b42/Dep_SZN_Kruglyi_stil10_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/19f/06a/d93/Dep_SZN_Kruglyi_stil12_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/c67/9c8/2c9/Dep_SZN_Kruglyi_stil3_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/190/bfa/f19/Dep_SZN_Kruglyi_stil1_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/cb8/7ea/0ff/Dep_SZN_Kruglyi_stil11_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/48f/ee7/a01/Dep_SZN_Kruglyi_stil15_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/b67/ab0/54a/Dep_SZN_Kruglyi_stil7_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/798/5e8/dbf/Dep_SZN_Kruglyi_stil8_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/e9f/4b4/89d/Dep_SZN_Kruglyi_stil13_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/781/8ee/69b/Dep_SZN_Kruglyi_stil16_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/628/742/4d0/Dep_SZN_Kruglyi_stil2_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/428/ec8/30d/Dep_SZN_Kruglyi_stil5_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/196/681/07e/Dep_SZN_Kruglyi_stil9_820x360.jpg)