#незалежністьдоводимощодня
День Державного Прапора України є знаменним для нашого народу. Сьогодні важко переоцінити глибину усвідомлення українською нацією тієї сили, яку несе в собі Український Державний Прапор. Синьо – жовті кольори є символом, який оберігає, єднає український народ у боротьбі за незалежність, надихає до свободи та пробуджує почуття гідності.
Україна – цивілізована та миролюбна країна. Ми ні на кого не нападаємо, нікого не пригнічуємо, не повчаємо і не намагаємося, використовуючи вигадану категорію «єдиний народ», втручатися у внутрішні справи іншої держави, окуповувати чужі території.
Ми повертаємо своє, війна за незалежність триває! З 24 лютого 2022 року весь наш народ та громадяни України з новою силою доводять щодня незалежність своєї держави як найвищу цінність, а також неодмінну умову реалізації власної свободи та своїх прав. Незалежність доводимо щодня!
Культурна спільнота Донеччини, яка виїхала з окупації на підконтрольну українській владі територію, яка втратила заклади культури, залишившись без приміщень, та яка знаходиться в регіоні, до Дня Державного Прапора України для своїх громадян підготувала та провела низку національно-патріотичних заходів. Так, у «Культурному хабі Донеччина» м. Київ з 19 по 27 серпня триває тиждень заходів патріотичного спрямування: творчі майстер-класи, покази фільмів українського виробництва, заняття з анімаційного малювання, музичне заняття з патріотичних пісень. Комунальний заклад «Донецький академічний обласний драматичний театр (м. Маріуполь)» з нагоди Дня Незалежності України та Дня Державного Прапора України взяв участь у Відкритому фестивалі української драматургії «Дніпро. Театр.UA», що проходив на базі Дніпровського національного академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г. Шевченка. 19 серпня відбувся показ вистави «КРИК НАЦІЇ» про життя і долю Василя Стуса, а 20 серпня вперше презентовано прем’єру «HAROSHIRU» за мотивами п’єси Миколи Куліша «Мина Мазайло». Донецький обласний краєзнавчий музей 17 серпня презентував виставку «Соледар. Сіль. Війна» у Львівському палаці культури імені Гната Хоткевича.
За участі представників Комунального закладу «Адміністрація державного історико-архітектурного заповідника у м. Святогірську» та групи волонтерів, котрі допомагають мешканцям Святогірська після його деокупації, на одній із домінуючих пам'яток Святогір'я замайорів Державний Прапор України.
Святкування проходять як на території Донеччини, так і за її межами на базі гуманітарних, освітніх хабів/центрів: Центром підтримки ВПО Волноваського району «Пліч-о-пліч» у місті Дніпро проведено тематичний фотоконкурс для переміщених осіб з Волноваського району; Мангушською публічної бібліотекою проведено онлайн-фото/відеочелендж «Об'єднані Прапором Перемоги»; Новоекономічною селищною бібліотекою Гродівської селищної ради проведено онлайн-конкурс «Україна в серці кожного»; Торецькою міською центральною бібліотекою з бібліотеками–філіями проведено урочисте онлайн-святкування «Ми різні та єдині. Нас єднає Україна!»; Покровським відділом культури, туризму та ОКС проведено онлайн-флешмоб «З Україною в серці» та ще багато заходів з відзначення Дня Державного Прапора.
Ми знаємо: у найближчому майбутньому Державний Прапор України вільно майорітиме в кожному куточку нашої незламної країни від Карпат до Донеччини та від Криму до Чернігівщини, світитиме синьо–жовтим сяйвом – символом української свободи та гідності.
Де майорить Прапор України, там мир і життя, людяність і благополуччя, єдність та повага, цивілізоване майбутнє. З Днем Державного Прапора України!
За інформацією управління культури і туризму облдержадміністрації






