1 липня 2023 року у просторі «Культурний хаб Донеччина», створеному за підтримки Донецької облдержадміністрації в місті Києві, пройдуть зустрічі для дітей і дорослих з нашої області, організатором яких є обласне комунальне підприємство «Центр кіномистецтва та культури». Буде проведено інтерактивну розважальну програму для дітей «Щенячий патруль» з переглядом на великому екрані сімейного пригодницького мультфільму «Щенячий патруль».
2 липня 2023 року заплановані для відвідувачів хабу: арт-терапевтичний сеанс для дорослих, які постраждали від бойових дій; майстер-клас для дітей з повітряним пластиліном, абетка анімаційного малювання з Володимиром Ликовим; музичне заняття з Аллою Мігай та кінопоказ сучасного американського фільму «Сім душ» .
З задоволенням чекаємо вас в нашому «Культурному хабі Донеччина», телефон для зв’язку: +3(050)8061226.
Управління культури і туризму облдержадміністрації
![](/storage/app/thumbnails/a7e/593/80a/13b69991-6261-46d7-96d8-bf1801bec1e8_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/dd1/5bc/79c/7a1c31ef-fea1-4758-a9cc-b2baf99fac1c_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/91c/ed4/587/d9c50d55-e7e5-4552-a0cc-805003756f8a_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/6a1/c0e/266/5d13374c-a826-4cde-8112-bc8c4a3c20c9_820x360.jpg)