24 червня 2023 року у просторі «Культурний хаб Донеччина», створеному за підтримки Донецької облдержадміністрації в місті Києві, пройдуть зустрічі для дітей і дорослих з нашої області, організатором яких є обласне комунальне підприємство «Центр кіномистецтва та культури» де буде проведено неймовірне, добре та магічне свято: благодійний фестиваль Івана Купала.
Івана Купала – це традиційне старослов'янське свято, яке пройшло крізь віка і дуже полюбилося українцям. Вважається, що ніч на Івана Купала має чарівні властивості, в цей час нечисть виходить до живих і гуляє поміж них. З цим і пов'язана традиція палити багаття як захист від нечистої сили та символ світла, сонця.
25 червня 2023 року заплановані для відвідувачів хабу: арт- терапевтичний сеанс для дітей та окремо для дорослих, які постраждали від бойових дій, абетка анімаційного малювання з Володимиром Ликовим; музичне заняття з Аллою Мігай та кінопоказ сучасного фільму «Татусів Уїкенд» .
З задоволенням чекаємо вас в нашому «Культурному хабі Донеччина», телефон для зв’язку: +3(050)8061226.
Управління культури і туризму облдержадміністрації
![](/storage/app/thumbnails/ce8/8cf/589/e86155f6-7d6c-4ce6-a7d8-76e2e0087b68_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/0ba/fd4/a89/3163843c-bc59-4955-8554-aa9d315b8399_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/6c4/37a/828/f9942450-3751-454f-99bb-f2f312f8cb24_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/594/b16/162/c04bdf83-ef8a-4cd9-9693-c9a5f60cce9e_820x360.jpg)