Донеччина обрала кращих спортсменів і тренерів у лютому 2024 року
21 квітня в місті Ужгород відбувся чемпіонат України з бігу на 10000 метрів, у рамках якого визначили кращих спортсменів у вікових групах чоловіки та жінки, молодь, юніори. Турнір став відбірковим до складу української збірної, що в травні поїде на Кубок Європи у французькому Пасе.
Від Донецької області на змаганнях гідно виступили чотири легкоатлети Школи вищої спортивної майстерності, представники міста Дружківка, тренерами яких є Костянтин Степанцов, Єгор Жуков та Володимир Ліщук. Атлети Донеччини вибороли повний комплект нагород і з результатом 370 очок стали переможцями командного заліку серед 14 регіонів, що взяли участь у чемпіонаті.
«Золото» в забігу серед жінок із результатом 32 хвилини 24.06 секунди виграла Валерія Зіненко, яка впевнено випередила суперниць і підтвердила статус лідера збірної України на дистанції 10000 м. «Срібло» чемпіонату здобула Вікторія Калюжна з часом 33:27.83.
За підсумками чоловічих змагань у віковій категорії молодь бронзову медаль до скарбнички Донецької області додав Руслан Наумов. Дебютну для себе офіційну «десятку» він подолав з результатом 30:50.99.
Четвертий представник Донеччини на чемпіонаті України Вадим Лонський посів 5 місце в забігу серед чоловіків із часом 29:38.44.
Легкоатлетів на змаганнях в Ужгороді особисто привітав начальник управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації Володимир Мицик.
За інформацією управління фізичної культури та спорту
![](/storage/app/thumbnails/e3c/ce6/fc2/343164736_1109122643360018_2527008191904338361_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/d6e/8c8/a33/343150926_2220605768139696_1780335514302765096_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/bb5/8f3/3dc/342996232_768632681393449_3600805587497847344_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/606/53c/1d6/343082818_1186844398701102_5484913942921349488_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/527/eb1/cfd/DSC_5846_820x360.jpg)