0-800-507-506, 0954633565

Легкоатлетки Донеччини здобули «золото» і «бронзу» на півмарафоні в польському Косьцяні

Опубліковано 09 листопада 2022 року, 13:04 , Управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації

За підсумками легкоатлетичного півмарафону імені Хенрика Флорковського, проведеного 6 листопада в місті Косьцян (Польща), на п’єдестал пошани зійшли дві спортсменки Донецької області.

Дистанцію в 21 км найшвидше серед жінок – за 1 годину 13 хвилин 32 секунди – подолала Вікторія Калюжна. Бронзовою призеркою стала Марина Немченко, яка фінішувала з результатом 1:15:45. Обидві атлетки представляють Школу вищої спортивної майстерності Донеччини та місто Дружківку.

Компанію дівчатам у топ-3 склала ще одна українка Наталія Семенович із Київщини.

Загалом півмарафон у Косьцяні в 2022 році пробіг 701 учасник.