Понад 12,5 тис. мешканців Донецької області отримали бустерну дозу вакцини від COVID-19.
Бустерну дозу вакцини від COVID-19 отримали майже 5,3 тис. мешканців Донецької області.
Усього з початку кампанії з вакцинації в області проведено 1 260 388 щеплень, з них за минулу добу – 588. Отримали одну дозу 648 694 людини, завершили вакцинацію (отримано дві дози) – 602 146 осіб.
Отримали додаткову дозу 4249 людини, ревакцинальну (бустерну) дозу – 5299 осіб.
Нагадаємо, в Україні дозволили бустерну дозу вакцини проти COVID-19 для всіх вакцинованих осіб віком від 18 років. Оптимальний термін ревакцинації – від 6 до 9 місяців після завершення первинного курсу вакцинації незалежно від того, якою вакциною щепилася людина.
Введення бустерної дози вакцини проти COVID-19 посилює імунну відповідь та ефективність проти різних актуальних варіантів коронавірусу SARS-CoV-2.