Волонтерський рух сьогодні набув колосального значення. Небайдужі українці та закордонні партнери підтримують військо та цивільних. Вони не залишаються осторонь будь-яких потреб.
Продовжуємо спільно із благодійниками надавати допомогу мешканцям Донеччини, які через бойові дії опинились у скрутних умовах.
За останній тиждень зими громади області отримали понад 324 тонни благодійної допомоги, що своєю чергою поліпшує гуманітарну ситуацію в області.
Було передано: продуктові набори, засоби гігієни, будівельні матеріали, медичні препарати, воду, непродовольчі товари. Також було передано 894 тонни паливних брикетів. В першу чергу допомогу отримали люди пенсійного віку, багатодітні родини та інші незахищені категорії населення.
Донецька облдержадміністрація висловлює щиру вдячність всім благодійним організаціям, волонтерам та небайдужим громадянам, які долучилися до надання допомоги жителям регіону.



