Цього року вдруге Донецька облдержадміністрація проводить цикл різдвяних і новорічних свят «Марафон добрих подій», покликаний підтримати дітей-переселенців з Донеччини.
Старт цьогорічному циклу дала музична вистава «Скрудж та різдвяне диво» — інтерпретація повісті Чарльза Діккенса «Різдвяна пісня». Вистава відбулася у Дніпровському академічному театрі драми і комедії.
У відкритті взяв участь заступник голови Донецької ОДА Максим Сандига. У своєму вітальному слові він привітав дітей із Днем святого Миколая та побажав отримати найголовніший подарунок — перемогу України.
На постановку були запрошені 350 дітлахів із прифронтових громад Донеччин, кожен із них наприкінці отримав солодкий подарунок.
Всього «Марафон добрих подій» охопить понад 6000 дітей-переселенців у 10 містах України, найбільше — у Києві та Дніпрі.
![](/storage/app/thumbnails/0c2/880/0ad/zobrazhennya-whatsapp-data-2023-12-06-o-1856246413216c_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/970/293/c9d/zobrazhennya-whatsapp-data-2023-12-06-o-18562191494f49_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/8d8/a3f/1cb/zobrazhennya-whatsapp-data-2023-12-06-o-185622616c19ce_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/576/2fe/359/zobrazhennya-whatsapp-data-2023-12-06-o-18562267d94e94_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/fb9/f6c/39a/zobrazhennya-whatsapp-data-2023-12-06-o-185622d0c5f43d_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/667/8ea/cb6/zobrazhennya-whatsapp-data-2023-12-06-o-185622d8f87acb_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/e34/242/29e/zobrazhennya-whatsapp-data-2023-12-06-o-185623f483f59a_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/1b4/37c/22f/zobrazhennya-whatsapp-data-2023-12-06-o-185623d9817e2a_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/03b/935/35c/zobrazhennya-whatsapp-data-2023-12-06-o-18562355a624b5_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/55c/92e/3a5/zobrazhennya-whatsapp-data-2023-12-06-o-1856246e69ddf4_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/65c/b41/bfd/zobrazhennya-whatsapp-data-2023-12-06-o-18562545d8a506_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/d22/62e/b56/zobrazhennya-whatsapp-data-2023-12-06-o-185624f9f16e39_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/90e/6d8/fc3/zobrazhennya-whatsapp-data-2023-12-06-o-185624fbe58e48_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/7b5/f0f/969/zobrazhennya-whatsapp-data-2023-12-06-o-1856255268fdb1_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/0e2/474/643/zobrazhennya-whatsapp-data-2023-12-06-o-185625cecee3e6_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/fdf/21e/b76/zobrazhennya-whatsapp-data-2023-12-06-o-185625cf157af0_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/9cd/fb4/18d/zobrazhennya-whatsapp-data-2023-12-06-o-185625dbe8de3c_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/d62/422/ee9/zobrazhennya-whatsapp-data-2023-12-06-o-185626476c65ef_820x360.jpg)