Маріуполь залишається найболючішою точкою Донецької області. Про це начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко говорив сьогодні з представниками європейської та світової преси.
«Попри те, що з "Азовсталі" нарешті вдалося вивезти усіх жінок та дітей, у самому місті ще залишається цивільне населення. Усі вони є фактично заручниками росії. Боремося за кожну нашу людину… Дякую журналістам за увагу до подій, які відбуваються в Україні. Разом переможемо», - зазначив очільник області.
![](/storage/app/thumbnails/4b7/4b9/90d/280574773_542763010739591_3685526581306522249_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/854/8b6/bcb/280600415_542763417406217_7527538843638604524_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/7fe/55b/533/280061952_542763407406218_4841740605366004549_n_820x360.jpg)