Ознайомитися з життям та творчістю талановитого українського художника, скульптора та митця В’ячеслава Володимировича Гутирі, чий життєвий і творчий шлях тісно пов'язаний з Донеччиною, запрошуємо на сторінках V випуску медіажурналу «Величні постаті», створеного педагогами Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості.
Людина-степ, людина-трава, людина-історія, В’ячеслав Гутиря – майстер сучасності, який має свій неповторний стиль. Він не просто створює мистецтво, а вдихає в нього душу, перетворюючи камінь і фарби на розповіді про життя, емоції та одвічні істини. Його творчість – це шлях у просторі культури, де оживає пам’ять, звучить свобода, і народжується нове бачення світу.
У його роботах відчувається та сама сила, працьовитість та особливий характер, які притаманні людям Донецького регіону. Він майстерно переносить ці якості на полотно та у скульптурні форми, створюючи унікальний мистецький світ.
Тож, запрошуємо зануритися у світ генія, де кожний витвір – це діалог з глядачем! Дивись журнал за посиланням https://youtu.be/XOgo5Ku74pg