Протягом 2019 року металургійні підприємства Донецької області витратили 303 358 тис. гривень на заходи з переробки та повторного використання відходів виробництва. Про це під час засідання колегії Донецької облдержадміністрації повідомила заступник директора департаменту – начальник управління економіки природокористування, поводження з відходами та оцінки впливу на довкілля департаменту екології та природних ресурсів Донецької ОДА Яна Дьякова.
«Реалізовані заходи направлені на переробку доменних, мартенівських, конвертерних шлаків. Разом з тим, наразі у області реалізуються заходи зі зменшення обсягів відходів вугільних та хімічних підприємств», - зазначила вона.
Також Яна Дьякова повідомила, що в рамках виконання програми «Чисте повітря Донеччини 2018-2020 роки та прогноз до 2030 року» 37 найбільших забруднювачів області продовжують роботу з реалізації заходів, спрямованих на зниження викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря на загальну суму у майже 1,3 млрд гривень, які підприємства витратять з власних фондів.
Окрім цього, за її словами, наразі в області в рамках реалізації Програми поводження з побутовими відходами на 2016-2020 роки продовжується будівництво регіональних полігонів твердих побутових відходів, розвиток мережі сміттєсортувальних та сміттєперевантажувальних станцій, а також схем санітарної очистки територій
![](/storage/app/thumbnails/ce4/092/a95/DSC_0818_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/a98/cfc/a6d/DSC_0829_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/40f/65d/eb4/DSC_0816_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/646/3b0/a8c/DSC_0843_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/1ae/c30/4e2/DSC_0908_820x360.jpg)