портал в режимі тестування та наповнення
  • A-
    A+
або
Слідкуйте за нами в соц.мережах:

Міністр енергетики вугільної промисловості відвідав Донецьку область

Опубліковано 01 червня 2017 року, 18:55

Сьогодні Міністр  енергетики вугільної промисловості Ігор Насалик  з робочим візитом  відвідав м. Вугледар.  

В ході візиту він провів розширену нараду за участю заступника голови облдержадміністрації Віктора Ремського, директора департаменту розвитку базових галузей промисловості Артема Літвинова, генеральних директорів державних вугледобувних підприємств Донецької та Луганської областей, голів шахтарських міст і профспілок пройшла на базі ДП «Шахтоуправління «Південнодонбаське №1».

Міністр презентував концепцію розвитку вугільної промисловості, яка знайшла позитивний відгук з боку представників вугільних підприємств. В ході наради була обговорена низка питань, які турбують шахтарські колективи, а також керівників міст з моноструктурою госпродарського комплексу, основою якого є вугільна промисловість. По закінченні наради  Ігор Насалик подякував усім за роботу,  побажав успіху та спільної  плідної праці.

Програму візиту продовжила робоча зустріч з керівниками вугільних підприємств Донецької та Луганської областей. 

_DSC5317 _DSC5343 _DSC5350 _DSC5398 _DSC5404 _DSC5422 _DSC5426 _DSC5429 _DSC5433 _DSC5453 _DSC5464 _DSC5476 _DSC5488 _DSC5508 _DSC5526 _DSC5542 _DSC5549

Департамент інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації