Мобільна група контролю за дотриманням протиепідемічних заходів щодо стримування COVID-19 провела перевірки у приватних підприємствах смт Цукурине сьгодні, 6 грудня.
До складу мобільної рейдової групи увійшли поліцейські, представники Держпродспоживслужби та структурних підрозділів Донецької ОДА.
В межах своєї компетенції вони перевіряли виконання протиепідемічних обмежувальних заходів, дотримання санітарного законодавства.
Під час рейду було виявлено ряд порушень, а також надано рекомендації щодо їх усунення.
Нагадаємо, у регіонах, які входять до «червоної» зони епідеміологічної небезпеки, діють найсуворіші карантинні обмеження. Там забороняється робота кафе, ресторанів, торговельно-розважальних центрів, непродовольчих магазинів, кінотеатрів, фітнес-центрів тощо. Обмеження не поширюються на заклади, в яких усі працівники та відвідувачі повністю щеплені від COVID-19.
«Жовтий» рівень епідемічної небезпеки почне діяти на території Донецької області з 00:00 годин 7 грудня.
![](/storage/app/thumbnails/234/2f5/dbf/img4304-1_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/c01/0fb/008/IMG_4308_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/305/e81/e4e/IMG_4319_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/81e/bd3/555/IMG_4312_820x360.jpg)