портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506, 0954633565
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Молодь Донеччини відвідала Польщу в рамках програми «Study tour to Poland»

Опубліковано 29 травня 2019 року, 09:29 , Управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації

З 19 по 25 травня активна молодь Донеччини долучилася до програми «Study tour to Poland». Представники Донецького обласного дитячо-молодіжного центру та громадської організації «Молодь сходу України» відвідали Польщу.

Метою програми є обмін досвідом у молодіжній сфері між Україною та Польщею. Учасники освітньої поїздки відвідали Селезьке воєводство - промисловий регіон Польщі та мали можливість побачити на власні очі, як працюють органи місцевого самоврядування, як здійснюється співпраця з громадськими організаціями, як відбуваються конкурси громадських бюджетів та реалізація соціально важливих проектів, та результати децентралізації в дії.

У місті Глівіце учасники заходу познайомились із принципом діяльності «парасолькових» центрів суспільних ініціатив, які надають підтримку громадським організаціям, підприємцям та волонтерам.

У місті Дуброва-Горниче учасники познайомились з процесом ревіталізації старої фабрики та її перетворення у «Фабрику, сповнену життя»,  яка стане культурним центром міста. У місті Рибнік учасники відвідали стару шахту, яка вже пройшла процес ревіталізації та є діючим центром індустріальної культури. У місті Цешин учасники мали можливість поспілкувались з представниками влади повіту та ознайомились із діяльністю громадської організації «Батут».

Під час зустрічей та активного спілкування  в учасників з’явилось чимало ідей для подальшої співпраці.  Натхненні, наповнені знаннями та бажанням творити зміни в нашому суспільстві молодіжні працівники Донеччини продовжать працювати над спільними проектами.