портал в режимі тестування та наповнення
0 800 507 506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Молодь Донеччини відзначає День українського добровольця

Опубліковано 14 березня 2025 року, 10:49 , Департамент освіти і науки облдержадміністрації

Сьогодні ми вшановуємо тих, хто першим став на захист нашої Батьківщини від російського агресора. Добровольці – це серце українського спротиву, символ відваги, незламності та безмежної любові до рідної землі. Вони довели, що справжній патріотизм – це не просто слова, а готовність боротися за свободу своєї країни, навіть ціною власного життя.

З нагоди Дня українського добровольця Донецький обласний палац дитячої та юнацької творчості організував обласну акцію «Відвага, гідність, боротьба», яка тривала з 28 лютого по 14 березня 2025 року. До неї долучилося понад 500 юних патріотів – тих, хто розуміє, що майбутнє України залежить від кожного з нас.

Протягом цього часу учасники ділилися в соцмережах тематичними світлинами, створювали патріотичні малюнки, листівки, декламували вірші, висловлюючи вдячність нашим Захисникам і Захисницям. Адже саме вони – українські добровольці – продовжують справу поколінь, що боролися за незалежність України. Сьогодні вони тримають оборону на фронті, відстоюючи нашу свободу у боротьбі з підступним ворогом.

Шануймо наших Героїв! Пам’ятаймо, що незалежність не дається просто так – її виборюють відважні серця українців!

Слава Україні! Героям слава!!!