



Молодь Донеччини долучилася до військово-патріотичного наметового табору «Криївка УПА – Поліська Січ», що відбувся на Рівненщині. Саме тут, де понад 80 років тому зароджувався український визвольний рух, сьогодні нове покоління вчиться бути вільним і сильним.
Впродовж п’яти днів учасники проживали у польових умовах, здобували практичні навички з тактичної підготовки, домедичної допомоги, роботи з дронами, перевіряли знання з історії України, вчилися діяти злагоджено в команді та удосконалювали вміння таборування.
Це був справжній простір випробувань і загартування, який допоміг юнакам і дівчатам перевірити власну витривалість, відчути силу єдності та усвідомити відповідальність за майбутнє своєї держави.
Табір став для молоді Донеччини не лише школою характеру, а й можливістю відчути дотик до духу Української повстанської армії та зрозуміти, що українська ідентичність і пам’ять про боротьбу — це опора, яка формує стійкість нового покоління.
Організатором заходу виступила Громадська організація «Захист прав молоді та релігійних громад» за підтримки Міністерства молоді та спорту України.



