портал в режимі тестування та наповнення
0 800 507 506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Молодь Волноваського району впроваджує проєкт «Екостиль життя: гармонія через природу»

Опубліковано 19 травня 2025 року, 11:35 , Управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації

На вихідних у Дніпрі сталась важлива подія, що об’єднала молодь Донеччини навколо спільної мети – екологічної свідомості та відповідального ставлення до довкілля.

Молодіжний проєкт «Екостиль життя: гармонія через природу», ініційований Програмою ЮНІСЕФ у Донецькій області та реалізований у партнерстві ГО «Заходи» та ГО «Країна розвитку» за підтримки Донецької ОДА, розпочав свій шлях першою інтерактивною зустріччю «Екосвідомість: перші кроки».

Тетяна Корніченко, в.о. начальника відділу культури, освіти, молоді та спорту Волноваської РДА, відкрила зустріч і познайомила всіх присутніх з ініціативною групою, яка написала цей проєкт, успішно захистила його та отримала фінансування на реалізацію.

Захід зібрав ініціативних юнаків та дівчат з різних куточків Волноваської громади та Волноваського району. Ця зустріч стала не просто знайомством, а платформою для відкритого діалогу про нагальні екологічні проблеми, що хвилюють молоде покоління.

Лілія Золкіна, начальниця управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької ОДА, яка також долучилась до інтерактивної зустрічі, зазначила:

«Перша зустріч проєкту «Екостиль життя: гармонія через природу» засвідчує, що молодь Волноваської громади та Волноваського району сповнена ідей, енергії та бажання змінювати світ на краще. І саме такі ініціативи дають надію на екологічно свідоме майбутнє України».

Модераторка заходу, екологиня та тренерка з розумного споживання ресурсів Ольга Шелест майстерно спрямовувала дискусію, допомагаючи учасникам зрозуміти, що екосвідомість – це не просто модний тренд, а життєва необхідність. Інтерактивна вправа «Колесо екозвичок» наочно продемонструвала, як навіть незначні щоденні дії можуть мати значний вплив на стан навколишнього середовища.

Молоді люди активно ділилися своїми думками щодо найбільш гострих екологічних проблем у їхніх громадах та пропонували власні шляхи їх вирішення. Їхні голоси звучали впевнено та небайдуже, демонструючи готовність до змін та прагнення зробити свій внесок у збереження природи.

Цей проєкт став своєрідним екоімпульсом для молоді Донеччини, надихаючи її не лише замислюватися над екологічними викликами, але й діяти!