5 червня весь світ відзначає День охорони навколишнього середовища. Сьогодні питання захисту довкілля є надзвичайно важливим! Війна, розпочата російською федерацією в Україні, вже призвела до засмічення земель, забруднення водойм та повітря, знищення лісів та заповідників.
Сьогодні попри війну, яка триває, молодь, не зупиняючись, робить кроки до покращення стану довкілля – у територіальних громадах області проходять заходи у межах акції «Чиста Донеччина».
За ініціативи молоді мешканці Мирноградської громади прибрали на міському стадіоні «Шахтар» та на прилеглій території. На наступному тижні у межах Акції відбудеться прибирання території молодіжного центу «МЕД» та відкритого молодіжного простору «ТеплаТраса».
Молодь Покровська провела прибирання на території «Активних парків».
У Костянтинівській громаді прибрали територію у дитячому сквері, на майданчиках біля школи мистецтв, парку культури та дозвілля, молодіжного центру та біля закладів культури у с. Білокузьминівка та с. Іванопілля. А у сквері «Театральний» у патріотичні кольори пофарбували лавочки.
Молодь та активні мешканці Учачненської громади прибирали біля центрів культури та дозвілля у с. Удачне та с. Сергіївка.
У Криворізькій громаді молодь заходилась прибирати біля місцевих водойм, біля шкіл та дитячих садочків, біля Добропільського сільського будинку культури, біля сільського клубу у с. Завидо-Кудашеве та на території природоохоронної зони «У лелеки».
Чисто тепер і на дитячих майданчиках та біля будинків культури, на базі яких розташовані молодіжні центри, у Шахівській громаді та біля будинків культури, в скверах, біля закладів освіти Андріївської громади.
Культурно-молодіжний центр селища Довга Балка Іллінівської сільської ради начисто прибрав пляж біля місцевої водойми.
У с. Тетянівка Свтогірської громади мешканці влаштували прибирання біля своїх будинків, а у Святогірську прибирали сквер «Казковий ліс».
Громадська організація «Курахове – наше місто» провела прибирання біля центрів культури та молодіжних просторів у паркових зонах Курахового, Гірника, Дачного, Новоселидівки.
Молодь Донецької області, яка зараз знаходиться у інших регіонах України, також не залишилась осторонь акції. У с. Сліди, що на Вінничині, молодь з Авдіївки прибирала сміття та бур’ян біля водоймищ та криниць, а у Києві на території Донецького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями прибирала молодь Курахівської громади.
Екоцид в Україні – це вплив на весь світ, внаслідок чого сталися незворотні процеси. На відновлення екосистеми підуть роки, а отже потрібна участь кожного.
За інформацією управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації
![](/storage/app/thumbnails/06a/44a/2c4/347243466_253204524061757_1576635639921456633_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/d3d/fe3/cad/350638593_1637931920037369_6585491524465389597_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/b81/8a3/a73/351483784_278883607833564_6307824313828049622_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/81f/c80/1bb/347235204_120918394349756_2765629851176489530_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/ff5/9a9/2db/351210875_1651547178654096_8398127674303632494_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/bf4/671/a30/347259242_732997178599323_6560579898213919025_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/3f2/9c1/0d2/351349252_1501840240351118_9090783562373268592_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/3ef/bd8/895/351463816_1231658450850639_1038212840234089382_n_820x360.jpg)