портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506, 0954633565
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

На Донеччині 45 лікарень готові до надання допомоги хворим з COVID-19

Опубліковано 04 листопада 2020 року, 14:04

Сорок п’ять лікарень у Донецькій області готові приймати хворих на COVID-19. Про це заступник начальника управління – начальник відділу стратегічного розвитку охорони здоров’я та забезпечення лікарськими засобами управління організації та розвитку медичної допомоги населенню департаменту охорони здоров’я ОДА Олександр Педенко повідомив під час брифінгу з питань запобігання розповсюдженню коронавірусу на території Донецької області 4 листопада. 

Наразі до переліку  надавачів медичної допомоги, визначених для надання стаціонарної допомоги пацієнтам з коронавірусною хворобою,  включено 28 медзакладів  на Донеччині.   

«Нічого не змінилось з кількістю лікарень, які визначені для госпіталізації пацієнтів з COVID-19, -  їх 28. Дев’ятнадцять лікарень уже уклали договори з Національною службою здоров'я України (НСЗУ), дев’ять -  ще очікують.  На сьогодні три заяви розглядаються, одна заява перероблена і надана повторно, п’ять -  очікують на розгляд.  Усього в області 45 лікарень готові приймати хворих з  коронавірусом»,  - сказав Олександр Педенко. 

Усього для надання стаціонарної допомоги пацієнтам з  COVID-19  виділено 2528 ліжок. 

«В цих лікарнях знаходиться 244 апарати ШВЛ експертного класу і 484 концентратори різного об’єму. Забезпеченість ліжок кисневими концентраторами та централізованою подачею кисню складає 46% від виділених ліжок», - зазначив Олександр Педенко.