портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

На Донеччині активізувалися темпи вакцинації проти COVID-19

Опубліковано 18 жовтня 2021 року, 15:19

Темпи вакцинації проти COVID-19  активізувались у Донецькій області, яка з 18 жовтня опинилась у червоній зоні  карантину.  Про це заступник начальника управління – начальник відділу стратегічного розвитку охорони здоров’я та забезпечення лікарськими засобами управління організації та розвитку медичної допомоги населенню департаменту охорони здоров’я ОДА Олександр Педенко повідомив під час брифінгу з питань запобігання розповсюдженню коронавірусу на території Донецької області.

«Вакцинація, яка мала б попередити таке стрімке зростання захворюваності, на жаль, активізувалася лише останніми днями.  Кількість проведених щеплень збільшується. Я сьогодні був у Центрі масової вакцинації у Краматорську на автовокзалі. Прийшла велика кількість людей. Через три години після початку роботи вже  53 особи було вакциновано.  І ще 50 осіб були у черзі», - зазначив Олександр Педенко. 

З початку кампанії з вакцинації на Донеччині проведено 559234 щеплення, з них 1812 - за минулу добу. Одну дозу вакцини отримали 316953 осіб. Повну імунізацію проти COVID-19 у Донецькій області отримала  242 281 особа.  

Інші новини за темою