портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

На Донеччині до 2027 року планується побудувати низку нових підприємств переробної промисловості

Опубліковано 25 травня 2021 року, 13:50

Будівництво низки нових підприємств переробної промисловості передбачено «Програмою підтримки агропромислового комплексу та розвитку земельних відносин у Донецькій області на 2021-2027 роки»,  проєкт якої схвалила колегія Донецької облдержадміністрації на засіданні 25 травня. 

В ході реалізації програми планується будівництво елеваторів, комбікормового заводу, зерносховища, борошномельного, молокопереробного та м’ясопереробних цехів, цехів з виготовлення хлібобулочних виробів та переробки насіння соняшнику.

«Загальна сума необхідних інвестицій складає близько 170 млн грн», -  зазначив директор департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин облдержадміністрації Артем Чаган.

Заходи з розвитку харчової та переробної промисловості передбачають будівництво 4 забійних пунктів  потужністю до 40 голів великої рогатої худоби на добу кожний  шляхом закупівлі та встановлення модульного обладнання для їх облаштування в Олександрівці, Соледарі,  Волновасі, Сартані.  Також планується створення модульних міні-м’ясопереробного та молокопереробного заводу в Званівській громаді Бахмутського району. 

Діяльність цих переробних виробництв забезпечить переробку щороку 360 тонн м’яса у живій вазі, 1900 тонн молока, вироблених господарствами населення, та буде створено близько 50 нових робочих місць.