портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506, 0954633565
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

На Донеччині керівники правоохоронних та державних органів узгодили чіткі алгоритми роботи в умовах особливого періоду

Опубліковано 15 лютого 2022 року, 15:49

Питання діяльності правоохоронної системи в особливий період  обговорили у Краматорську на нараді під головуванням  Генерального прокурора Ірини Венедіктової сьогодні, 15 лютого. 

Нарада відбулась за участі  голови Донецької ОДА, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Павла Кириленка та голови Луганської ОДА, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Сергія Гайдая, керівників Донецької, Луганської, Харківської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської, Миколаївської та Одеської обласних прокуратур, Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері об’єднаних сил. А також  участь у заході взяли начальники головних управлінь Нацполіції та СБУ Луганщини та Донеччини, директор теруправління ДБР у Краматорську, Командувач об’єднаних сил та начальник Донецького зонального відділу Військової служби правопорядку.

Керівники правоохоронних та державних органів узгодили чіткі алгоритми роботи для протидії загрозам. 

«Ситуація чергової спроби ескалації та поширення російської гібридної агресії вимагає максимальної мобілізації та консолідації зусиль правоохоронних та інших державних органів для відбиття можливої атаки ворога. Безперечно, органи прокуратури у межах своєї компетенції координуватимуть роботу правоохоронної системи в умовах будь-якого розвитку подій. Жоден факт посягання на територіальну цілісність та суверенітет України, життя та здоров’я наших громадян не залишиться без нашої уваги.  Ми маємо необхідний досвід та механізми», – зазначила Генпрокурор.

Зокрема, в Офісі Генпрокурора діє спеціалізований Департамент  щодо злочинів, вчинених в умовах збройного конфлікту, такі самі управління працюють в Донецькій та Луганській обласних прокуратурах.

У правоохоронців налагоджена постійна співпраця із правозахисними організаціями, громадянським суспільством та іноземними компетентними органами і міжнародними юрисдикціями. Весь цей арсенал дозволяє швидко та ефективно організувати роботу із документування, розслідування та притягнення винних до відповідальності.

«Долучаюсь також до заклику генпрокурора фіксувати будь-які можливі прояви агресії Російської Федерації. Всі матеріали стануть важливими доказами злочинів проти нашої держави та її громадян і стануть основою судових процесів над злочинцями.  Усі правоохоронні органи тісно та високоефективно взаємодіятимуть між собою за будь-якого розвитку подій»,  -  зазначив Павло Кириленко.