Сто сім випадків коронавірусної хвороби виявлено у Донецькій області за минулу добу. Про це голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко написав у Facebook.
У перший день весни лабораторії Донеччини повідомили про ще 107 хворих на коронавірусну хворобу, серед яких 5 дітей:
– 66 у Маріупольській ТГ;
– 9 у Слов’янській ТГ;
– 8 у Миколаївській ТГ;
– 7 у Краматорській ТГ;
– 6 у Торецькій ТГ;
– 3 у Бахмутській ТГ;
– 2 у Селидівській ТГ;
– по 1 у Костянтинівській, Покровській, Мангушській, Іллінівській, Черкаській і Білозерській ТГ.
«Захворіти може кожен, і неможливо наперед знати, яким буде перебіг хвороби. Навіть не маючи симптомів, можна виявитися носієм вірусу і ненавмисне заразити осіб із груп ризику. Тож закликаю всіх до відповідальної поведінки. Уникайте масових скупчень людей, носіть та регулярно міняйте маски, ретельно мийте руки з милом. Не наражайте на небезпеку себе та своїх близьких!», - написав очільник області.
![](/storage/app/thumbnails/6ae/fec/104/83713f03-5252-4718-9d16-90d29fe6409f_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/264/8bb/004/156657741_915990272483394_8178964843658095133_o_820x360.jpg)