портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506, 0954633565
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

На Донеччині обговорили функціонування захисних споруд

Опубліковано 02 червня 2023 року, 12:34

Під час наради під головуванням заступника голови Донецької облдержадміністрації Вадима Філашкіна обговорили організацію роботи з питань облаштування, утримання та функціонування захисних споруд цивільного захисту.

Участь у нараді взяли директор департаменту з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької ОДА Ігор Бойко, заступник начальника Головного управління Національної поліції в Донецькій області Ярослав Меженний, заступник начальника ГУ ДСНС України у Донецькій області Вячеслав Бойцов, а також керівники районних військових адміністрацій та громад області.

Ігор Бойко повідомив, що наразі у Донецькій області функціонує 1747 захисних споруд різних типів, які використовуються мешканцями області під час ракетних, авіаційних та артилерійських обстрілів з боку російських окупаційних військ. Він наголосив, що найближчим часом такі сховища будуть обстежені для перевірки їх технічного стану, забезпечення їх необхідним майном.

"Впевнений, що всі розуміють цінність людського життя – і відповідальність за прийняті або неприйняті рішення. Найважливіше, що вимагається в поточних умовах від влади – це забезпечити безпеку наших людей всіма доступними засобами. Тому закликаю вас зробити все можливе і неможливе для збереження життя і здоров’я мешканців області. І дуже сподіваюсь, що на території нашої області не трапиться прикрих випадків, подібних до того, що стався днями у столиці. Ще раз наголошую - доступ до всіх сховищ та укриттів має бути відкритим, мешканці у громадах мають знати про їх розташування", - зазначив під час свого виступу Вадим Філашкін.

Заступник очільника області окремо закликав керівників громад на всій території області постійно тримати на контролі питання функціонування бомбосховищ та їх забезпечення усім необхідним для комфортного перебування громадян.