Досягнення освітян щодо екологічної просвіти населення були презентовані на семінарах, які пройшли 20 та 22 жовтня у змішаному форматі (офлайн та онлайн) в рамках реалізації міжвідомчої регіональної програми «Екологічна просвіта та інформування для сталого розвитку Донеччини на 2020-2025 роки».
На семінарах йшлося про впровадження у господарську діяльність моделей невиснажливого господарювання та екологічно дружніх технологій. Заходи відбувалися з дотриманням протиепідемічних вимог. Серед учасників – науковці, викладачі, працівники фермерського господарства та аграрії, представники громадських об’єднань, екологічних асоціацій, члени профільних спілок, координатори проєктів тощо.
Під час семінарів презентовано досягнення освітян щодо екологічної просвіти здобувачів освіти та населення. Наголошено на інноваціях, які вже мають позитивний відгук від працівників освітніх установ регіону, що свідчить про успішну практичну реалізацію окремих кластерів.
Не залишилося поза увагою результати етнокраєзнавчого фестивалю «Люби і знай свій рідний край», а також питання популяризації екологічних засад. Тож з метою оприлюднення інформаційних матеріалів, проведення вебконкурсів, вебвітрин, присвячених подіям/заходам природоохоронного спрямування розроблено вебсайт. Крім цього, увагу зосереджено на інформаційних та методичних матеріалах, які розробляються в межах тем «Відходи розділяй – довкілля зберігай» та «Сортуй сміття – врятуй життя».
У ході дискусійної панелі обговорено перспективи розвитку моделей екологічно дружніх технологій у Донецькій області, а також окреслено план дій у цьому напрямі.
Захід сприяв налагодженню творчих та партнерських зв’язків задля подальшої успішної роботи в межах міжвідомчої регіональної програми «Екологічна просвіта та інформування для сталого розвитку Донеччини на 2020-2025 роки».