портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

На Донеччині працює п’ять центрів вакцинації проти COVID-19

Опубліковано 09 липня 2021 року, 16:10

П’ять центрів вакцинації проти COVID-19 працює у Донецькій області. Про це заступник начальника управління – начальник відділу стратегічного розвитку охорони здоров’я та забезпечення лікарськими засобами управління організації та розвитку медичної допомоги населенню департаменту охорони здоров’я ОДА Олександр Педенко повідомив під час брифінгу з питань запобігання розповсюдженню коронавірусу на території Донецької області.

«Наразі ми маємо рівень захворюваності 16 на 100 тис. населення (норма <75 на 100 тис. нас.), коефіцієнт виявлення випадків інфікування – 2,2%, ми маємо рівень госпіталізації - 5,2 на 100 тис. населення (норма ≤60 на 100 тис. нас.), динаміка рівня госпіталізацій у нас негативна і завантаженість ліжок з киснем у нас складає 10%... Кожного дня приріст хворих коливається від 13 до 50 осіб. Це говорить про те, що вірус ще циркулює в області», - сказав Олександр Педенко.

Він зазначив, що єдиним шляхом боротьби з COVID-19 є вакцинація. На сьогодні у Донецькій області вакциновано 128374 особи – це 8% від дорослого населення.

Для імунізації використовують вакцини AstraZeneca, CoronaVac/Sinovac Biotech,Comirnaty/Pfizer-BioNTech.

Зараз в Донецькій області працює п’ять центрів вакцинації - у Волновасі, Краматорську, Маріуполі, Торецьку та Слов’янську. В них щеплюють людей, що записалися до листа очікування через "Дію" або через контакт-центр Міністерства охорони здоров’я. 

Інші новини за темою