портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506, 0954633565
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

На Донеччині презентовано програму підготовки кадрів для відновлення органів влади на звільнених територіях

Опубліковано 16 грудня 2021 року, 16:58

Спеціальну професійну (сертифікатну) програму підвищення кваліфікації «Врядування в умовах конфліктного та постконфліктного врегулювання» було презентовано у Краматорську сьогодні, 16 грудня.

Участь у презентації взяла заступник голови Донецької облдержадміністрації Юлія Костюніна.

Навчатися за програмою зможуть державні службовці категорії «Б», «В», посадові особи місцевого самоврядування, зокрема працівники військово-цивільних адміністрацій, особи, які претендують на зарахування до кадрового резерву для роботи в органах влади після відновлення їх функціонування на деокупованих територіях Донецької та Луганської областей.

Загальна тривалість програми складатиме 6 місяців. Проведення аудиторних та дистанційних занять - два дні на тиждень.

Нагадаємо, у листопаді було підписано Меморандум про співпрацю Фонду Ганнса Зайделя та Міністерства реінтеграції тимчасово окупованих територій України з метою налагодження діалогу та посилення спроможності кадрів в умовах конфліктного і постконфліктного врядування.

В рамках проєкту Києво-Могилянською школою врядування ім. Андрія Мелешевича Національного університету «Києво-Могилянська академія» буде розроблено і апробовано програму підвищення кваліфікації "Врядування в умовах конфліктного та постконфліктного врегулювання" для державних службовців військово-цивільних адміністрацій Донецької та Луганської областей.

Надалі проєкт сприятиме підготовці кадрів для відновлення органів влади на звільнених від окупації територіях.