Декада зустрічей з роботодавцями під гаслом «Професійно! Якісно! Надійно!» проходить на Донеччині.
Фахівці служби зайнятості Донецької області відвідують роботодавців задля вирішення питань працевлаштування та задоволення потреб у працівниках.
Під час зустрічей підприємців та представників підприємств інформують щодо послуг служби зайнятості, які направлені на підбір необхідних працівників, в першу чергу, з числа безробітних та шукачів роботи. Також роботодавцям надають інформацію про можливості організації професійного навчання, у тому числі за дуальною формою освіти.
Окрім цього, під час візитів фахівці презентують електронні сервіси служби зайнятості, які направлені на допомогу роботодавцям у вирішенні різноманітних питань.
![](/storage/app/thumbnails/2ab/0c3/145/250859702_4420267521389344_7111294062708273218_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/c6a/f42/51e/1 249658172_3125035791062051_4186049129616160101_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/867/bb2/f1e/250113621_3126059920959638_8364174906682446780_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/4c7/a39/001/250299909_3097293367159634_3722890194152562202_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/328/6dd/941/252463311_4420267321389364_4143020967707230152_n_820x360.jpg)