Заступник голови Донецької облдержадміністрації Юлія Костюніна та директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Тетяна Сідашева під час робочої поїздки до Луганської області ознайомились з діяльністю Луганського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус імені героїв Молодої гвардії» у місті Кремінна.
На робочій зустрічі за участі заступника голови Луганської облдержадміністрації Катерини Безгинської, директора департаменту освіти і науки Луганської облдержадміністрації Юрія Стецюка та начальника Луганського обласного ліцею бригадного генерала Валерія Ємбакова вони отримали інформацію щодо навчально-матеріальної бази, організації освітнього процесу та повсякденної діяльності ліцею.
Юлія Костюніна зазначила, що зустріч представників двох областей дасть можливість поновити роботу Донецького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.
Департаментом освіти і науки облдержадміністрації проводилось опитування серед учнів та батьків Донецької області щодо доцільності відновлення роботи ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою. Його результати свідчать про те, що на сьогодні 2165 дітей виявляють бажання навчатися в обласному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою, 589 із них надалі майбутню професію пов’язують з військовою справою. 2299 батьків підтримують та хочуть створення обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою та бажають, щоб їх дитина здобувала освіту саме в закладі такого формату.
![](/storage/app/thumbnails/7f3/c5c/95d/1-18_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/116/888/517/WhatsApp Image 2021-11-23 at 16.59.56_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/e8b/a63/86f/WhatsApp Image 2021-11-23 at 17.03.22_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/361/1ee/335/whatsapp-image-2021-11-23-at-170322-1_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/978/75b/45e/whatsapp-image-2021-11-23-at-170322-3_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/f72/d20/379/whatsapp-image-2021-11-23-at-170322-2_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/ea6/7b4/bae/WhatsApp Image 2021-11-23 at 17.03.23_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/52e/363/66a/whatsapp-image-2021-11-23-at-170322-4_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/d29/28f/c54/whatsapp-image-2021-11-23-at-170323-1_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/3ba/cbe/736/whatsapp-image-2021-11-23-at-170323-3_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/459/799/8f4/whatsapp-image-2021-11-23-at-170323-2_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/387/be5/59e/whatsapp-image-2021-11-23-at-170323-5_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/535/9cd/652/whatsapp-image-2021-11-23-at-170323-4_820x360.jpeg)