Резиденції Святого Миколая розпочинають роботу у Білозерській, Волноваській, Дружківській, Костянтинівській, Мар’їнській, Маріупольській, Новогродівській, Олександрівській, Селидівській, Сіверській, Торецькій, Часовоярській територіальних громадах
Урочисте відкриття центральної Резиденції Святого Миколая відбудеться за участю заступника голови Донецької облдержадміністрації Юлії Костюніної 13 грудня о 14.30. Першими гостями резиденції стануть школярі з Авдіївки та Торецька. Для дітей підготували святкову виставу, цікаві майстер-класи з виготовлення новорічних сувенірів. Кожен матиме можливість сфотографуватися з Миколаєм, казковими персонажами, ляльками-велетнями, а насамкінець – пригоститися смаколиками та чаєм. Протягом тижня резиденцію відвідають майже 2 тисячі учнів закладів освіти з різних куточків Донеччини.
Резиденції Святого Миколая на Донеччині працюватимуть до 19 грудня. Усі заходи відбуватимуться із дотриманням карантинних норм.
![](/storage/app/thumbnails/a44/17a/45d/_viber_2021-12-13_12-29-40-310_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/6ae/585/624/_viber_2021-12-13_12-29-00-508_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/c77/feb/239/WhatsApp Image 2021-12-13 at 12.34.39_820x360.jpeg)