На виконання доручення Прем’єр-Міністра України від 11.12.2019 № 44205/1/1-19 з метою здійснення контролю за додержанням вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки закладів, установ та організацій з масовим перебуванням людей (дитячих садочків, шкіл, професійно-технічних та вищих навчальних закладів, гуртожитків, установ охорони здоров’я, державних об’єктів критичної інфраструктури, у тому числі торговельно-розважальних закладів, віднесених до СС2 та СС3 класів наслідків (відповідальності) будівель та споруд) на Донеччині тривають позапланові перевірки зазначених закладів.
27 лютого розпочалася перевірка ТРЦ «Амстор», що у м. Краматорськ. Фахівці Головного управління ДСНС України у Донецькій області разом із особами, відповідальними за стан пожежної безпеки в будівлі, перевірили евакуаційні шляхи та виходи, наявність та технічний стан системи автоматичного протипожежного захисту і оповіщення, внутрішнього та зовнішнього протипожежного водопостачання. Крім того, спеціалісти вивчили документацію з питань пожежної безпеки, яка повинна бути на підприємстві.
Перевірка триватиме два дні, за її результатами буде складено відповідний акт із зазначенням існуючих недоліків.
![](/storage/app/thumbnails/8d6/2ef/8ce/imgonline-com-ua-Compressed-5nNPP3rV1WR_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/23b/e35/6d1/imgonline-com-ua-Compressed-ciSSoEjOLy8El_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/4ac/398/8f1/imgonline-com-ua-Compressed-RLpzGcKvEq_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/960/82d/29e/imgonline-com-ua-Compressed-r49WPcOorno8y_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/552/2b2/f64/imgonline-com-ua-Compressed-pi5MKQXOonLzP_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/d8c/f93/524/imgonline-com-ua-Compressed-PWXs7FGey7EpmGeP_820x360.jpg)