портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506, 0954633565
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

На Донеччині триває будівництво двох центрів безпеки громадян

Опубліковано 09 січня 2021 року, 13:10

Триває реалізація двох  інфраструктурних проєктів з будівництва центрів безпеки громадян у  місті Новогродівка та смт Очеретине Ясинуватського району.

З метою реалізації завдань Стратегії щодо зміцнення спроможності реагування на надзвичайні екологічні ситуації на території Донецької області, а також забезпечення нормативної кількості пожежно-рятувальних підрозділів в територіальних громадах області з липня 2019 року по теперішній час реалізовувалося 10 інфраструктурних проєктів з будівництва центрів безпеки громадян.

У період 2019 – 2020 років на території області побудовано 8 центрів безпеки громадян.  Зокрема,  у містах Святогірськ, Соледар та смт Новотроїцьке Волноваського району були реалізовані інфраструктурні проєкти з ремонту існуючих будівель підрозділів Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області.  У місті Білозерськ, смт Новодонецьке  та Сартана, селах Андріївка Слов’янського району та Хлібодарівка Волноваського району були реалізовані інфраструктурні проєкти з будівництва окремих будівель центрів безпеки громадян. Зазначені центри безпеки громадян знаходяться у комунальній власності вищеназваних територіальних громад.

Роботи за усіма 8 інфраструктурними проєктами виконано в повному обсязі, вищезазначені центри безпеки громадян отримали декларації про готовність об’єктів до експлуатації, об’єкти введено в експлуатацію.

Всього на території області функціонують 14 центрів безпеки громадян, які обслуговують територію з кількістю населення понад 180 тисяч осіб.