портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

На Донеччині урочисто відкрився другий фестиваль театрального мистецтва «Театральна брама»

Опубліковано 13 вересня 2021 року, 08:27 , Управління культури і туризму облдержадміністрації

Урочисте відкриття другого фестивалю театрального мистецтва «Театральна брама» відбулося на базі Донецького академічного обласного драматичного театру на Театральній площі в місті Маріуполі 11 вересня. 

На святі була присутня заступник голови обласної державної адміністрації Юлія Костюніна, яка привітала всіх організаторів, членів журі та гостей фестивалю та подарувала солодкий подарунок учасникам фестивалю. Також подякувала театральним колективам з різних куточків України, які відгукнулись і об’єднали зусилля для розвитку театрального мистецтва, обміну досвідом і єднання між регіонами.

Свято закінчилося переглядом конкурсної вистави «Біла ворона» Г. Татарінцева, Ю. Рибчинського в постановці Анжеліки Добрунової КЗ «Донецький академічного обласного драматичного театру (м. Маріуполь)».

Неканонічний погляд авторів вистави на легендарну постать Жанни Д’Арк додає її образу виразності та багатовимірності, а поетичний текст і музика дивовижної сили і краси проникають глибоко в серце кожного і роблять цю історію невіддільною частиною нашої свідомості та особистого досвіду.

Національні драматичні театри будуть дивувати різноманітними виставами містян та туристів до 19 вересня.