Під гаслом «Професійно! Якісно! Надійно!» з 26 жовтня по 5 листопада у Донецькій області пройшла декада зустрічей з роботодавцями. Фахівці центрів зайнятості Донеччини відвідали 1564 роботодавці регіону, які запропонували 840 вакансій. 526 з них були укомплектовані. Головна мета декади – допомога у вирішенні питань працевлаштування та задоволення потреб у працівниках.
Фахівці поінформували про послуги служби зайнятості, направлені на підбір необхідних працівників, про можливість організації професійного навчання за дуальною формою освіти. Під час візитів пройшла презентація електронних сервісів служби зайнятості.
![](/storage/app/thumbnails/87b/df6/84d/011111_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/8e6/e55/c01/254549504_970946196793586_6437611630139407490_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/db2/30c/cbc/253101013_1685082478500180_7623295892137777542_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/9e1/63d/f70/253233725_1685082645166830_3401261221086334531_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/30c/d92/1b7/_viber_2021-11-02_16-33-07-697_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/6f4/884/31e/_viber_2021-10-28_16-02-19-357_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/f09/84e/25b/_viber_2021-11-04_12-58-06-120_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/aa1/372/bd5/shablon_goryzontalnyy_6_820x360.png)
![](/storage/app/thumbnails/a14/9f6/bc3/shablon_goryzontalnyy_21_820x360.png)